EKİBİMİZ

Ali ÖZGEN

Account Management Team

Kurumsal Yönetim Ekibi

ali@globed.co

Alper ŞAHİN

Corporate Sales Manager

Kurumsal Satış Müdürü

alper@globed.co

Artun KARANFİLOĞLU

Account Management Team

Kurumsal Yönetim Ekibi

artun@globed.co

Benan DEMİR

Academic Team

Akademik Ekip

benan@globed.co

Can YÜCEL

Account Management Team

Kurumsal Yönetim Ekibi

can@globed.co

Dina ELHALWAGY

Director of Sales & Marketing

Satış ve Pazarlama Direktörü

dina@globed.co

Ebru DEMİRAL

Academic Team

Akademik Ekip

ebru@globed.co

Emine ARSLAN

Accountant

Muhasebe Yöneticisi

emine@globed.co

Emre AĞDAŞ

Director of Operations

Operasyon Direktörü

emre@globed.co

Esat UĞURLU

Founder

Kurucu

esat@globed.co

Esra Erdemli

Academic Team

Akademik Ekip

esra@globed.co

Gülhizar BOLLU

Academic Team

Akademik Ekip

gulhizarb@globed.co

Hazal ENGİN

Account Management Team

Kurumsal Yönetim Ekibi

hazale@globed.co

Mary SALAZAR

Account Management Team

Kurumsal Yönetim Ekibi

mary@globed.co

Murat YILDIRIM

Regional Manager

Bölge Müdürü

murat@globed.co

Naz GÜRPINAR

Account Management Team

Kurumsal Yönetim Ekibi

naz@globed.co

Oğuz ORAN

Director of Communications

İletişim Direktörü

oguz@globed.co

Onur YAĞMUR

CFO

Finans Direktörü

onur@globed.co

Pınar GÜRDAMAR

Account Management Team

Kurumsal Yönetim Ekibi

pinarg@globed.co

Selim DEVİREK

Account Management Team

Kurumsal Yönetim Ekibi

selim@globed.co

Serdar MÜNÜKLÜ

Account Management Team

Kurumsal Yönetim Ekibi

serdar@globed.co

Suna GÖKDEMİR

Kitchen

Mutfak

Ufuk F. GÖKDENİZ

Administrative Director

İdari İşler Direktörü

ufuk@globed.co

Yıldırım TONYALI

Operations Team

Operasyon Ekibi

yildirim@globed.co