OUR TEAM

Ali ÖZGEN

Account Management Team

Kurumsal Yönetim Ekibi

ali@globed.co

Artun KARANFİLOĞLU

Account Management Team

Kurumsal Yönetim Ekibi

artun@globed.co

Batuhan EREK

Account Management Team

Kurumsal Yönetim Ekibi

batuhan@globed.co

Benan DEMİR

Director of Academic Team

Akademik Ekip Direktörü

benan@globed.co

Can YÜCEL

Account Management Team

Kurumsal Yönetim Ekibi

can@globed.co

Ebru DEMİRAL

Academic Team

Akademik Ekip

ebru@globed.co

Eda GÜNGÖR

Operations Team

Operasyon Ekibi

eda@globed.co

Emine ARSLAN

Accountant

Muhasebe Yöneticisi

emine@globed.co

Emre AĞDAŞ

Director of Operations

Operasyon Direktörü

emre@globed.co

Esat UĞURLU

Founder

Kurucu

esat@globed.co

Murat YILDIRIM

District Manager

Bölge Sorumlusu

murat@globed.co

Naz GÜRPINAR

Account Management Team

Kurumsal Yönetim Ekibi

naz@globed.co

Neslihan KAYNAR

Academic Team

Akademik Ekip

neslihan@globed.co

Oğuz ORAN

Director of Communications

İletişim Direktörü

oguz@globed.co

Onur YAĞMUR

CFO

Finans Direktörü

onur@globed.co

Pınar POLAT

Director of Account Management

Kurumsal Yönetim Direktörü

pinar@globed.co

Selçuk Can GÜVEN

Director of Business Development

İş Geliştirme Direktörü

selcuk@globed.co

Selim DEVİREK

Account Management Team

Kurumsal Yönetim Ekibi

selim@globed.co

Serdar MÜNÜKLÜ

Account Management Team

Kurumsal Yönetim Ekibi

serdar@globed.co

Sevgi GÖRMEK

Kitchen

Mutfak Sorumlusu

Tuğçe APAK

Account Management Team

Kurumsal Yönetim Ekibi

tugce@globed.co

Ufuk F. GÖKDENİZ

Administrative Director

İdari İşler Direktörü

ufuk@globed.co

Yıldırım TONYALI

Operations Team

Operasyon Ekibi

yildirim@globed.co